Hodnocení sezóny 2018

Basketbalový klub Jevíčko z.s. se v roce 2018 přihlásil do mistrovské soutěže nadregionální ligy družstev juniorů v kategorii U 19.

Splnili jsme si tímto náš sen a zároveň i cíl, který si zakládající členové klubu stanovili při zahájení činnosti v roce 2016.
Na svoje zápasy k nám do Jevíčka zajížděla družstva z Prahy, Pardubic, Brandýsa nad Labem, Rychnova nad Kněžnou, Vysokého Mýta… Při svojí první sezoně nám naši kluci dokazují, že jdeme správnou cestou, čemuž odpovídají i reakce hostujících trenérů a funkcionářů. Za pomoci města Jevíčka a České basketbalové federace jsme zakoupili nové vybavení do haly na Žlibkách, která nyní vyhovuje podmínkám i pro mezinárodní pravidla basketbalu. Věnovali jsme se i nejmenším členům, se kterými pravidelně trénujeme v tělocvičnách na ZŠ a pořádáme pro ně basketbalové soboty. Aktivně jsme spolupracovali při pořádání dětského dne v Jevíčku.
V roce 2019 budeme dohrávat sezonu mistrovské soutěže juniorů U 19 a připravovat se na další v roce 2019/20. S družstvem děvčat U 17 se zúčastníme republikového turnaje v Borotíně u Tábora, odehrajeme přátelská utkání v Havlíčkově Brodě a ve Znojmě, navštívíme turnaj v Mohelnici.
I nadále trénujeme s mládeží a basketbalovým potěrem v tělocvičnách na ZŠ a budeme pořádat další akce za podpory basketbalové federace a města Jevíčka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *